GRAST & MTB LAUREATEM XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług

Szanowni Państwo,

Grast & MTB po raz kolejny został wyróżniony Medalem Europejskim, tym razem w zakresie „Dystrybucja, doradztwo techniczne branży instalacyjno – sanitarnej”.

Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tej edycji wyróżnione zostały usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim.
Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Przedsięwzięcie to odbywa się pod patronatem jednej z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Z ramienia Firmy Grast & MTB wyróżnienie odebrał Dyrektor Handlowy Pan Andrzej Skrzyński.

 17 listopada 2010 w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej odbył się uroczysty finał XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.

Zgodnie z ideą Medalu, wyróżnione zostały produkty, których jakość odpowiada standardom europejskim.

W imieniu organizatorów: Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego (EKES) w Brukseli oraz Business Centre Club, przedsiębiorców i gości witał Krzysztof Ostrowski, przedstawiciel BCC w EKES. Medale przyznano 153 firmom.

Idea wyróżnienia narodziła się w 2000 r. – szef UKIE Jacek Saryusz – Wolski i prezes Marek Goliszewski chcieli w ten sposób połączyć idee integracji europejskiej i przedsiębiorczości.
Dziś Medal Europejski na stałe wpisał się w gospodarczy krajobraz Polski i UE. Dotychczasowi laureaci potwierdzają, że ta nagroda pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej, jest rozpoznawana na rynkach Unii, pomaga w nawiązaniu współpracy z firmami zagranicznymi.