Architekci

 

Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji. Każdy z Naszych Doradców i indywidualnych opiekunów konkretnych działów posiada wiedzę przede wszystkim z zakresu techniki instalacji oraz wykonania i przeznaczenia produktu. To właśnie jest nasz największy atut, zdobywany przez lata, od 1990 roku. Dzielimy się tą wiedzą z naszymi Klientami, przez co umożliwiamy start również młodym, zdolnym i ambitnym rozpoczynającym pracę na rynku budowlanym i instalacyjnym Projektantom, Architektom i Dekoratorom. Sami wiemy jak ciężko jest przysposobić tak szeroką gamę informacji technicznych. Stąd też nasz krok w tym kierunku.

Wizja i Realizacja:

Priorytetową wartością jest dla Nas odpowiedzialność za proponowane rozwiązania, które dostosujemy do Wizji odczytanych z Projektów. Po przeanalizowaniu wspólnie propozycji Architektonicznych, dobierzemy odpowiednie elementy z szerokiej gamy produktów sanitarno-instalacyjnych opierając się na kształtach, fakturach oraz kolorystyce. Wszystkie techniczne rozwiązania będą uzupełnione o produkty niezbędne do instalacji, a Inwestor końcowy, Wykonawca posiądzie informację o sposobie ich montażu i przeznaczeniu. To co Nas cechuje to znajomość i śledzenie wszelkich Nowości Naszych Kluczowych Dostawców. Przeanalizujemy dobrany asortyment aby zobaczyć jego formę oraz fakturę. Większość produktów oddaje swoje piękno ukazując się nam na żywo, a kolory nabierają swojej wartości.

Zyskaj Wiedzę razem z Nami:

Oferujemy Naszym Klientom szeroką gamę szkoleń przeznaczoną właśnie dla klienta-architekta-projektanta, na których przekazywana jest wiedza techniczna. Poza wiedzą techniczno- instalacyjną uzyskujemy wiedzę w dziedzinie design’u oraz wszelkich nowości, które co roku są prezentowane na targach branżowych. Współpraca z Grast&MTB to sposób zdobywania wiedzy technicznej, ale również profesjonalna obsługa i kompleksowa opieka, która spowoduje, że wspólne projekty oprą się na najlepszych rozwiązaniach techniczno-wizualnych.

Szef Branży Sanitarnej